Dlaczego my?

 

1. BEZPIECZEŃSTWO

Na wszystkich  treningach w K.J. Equarius obowiązkowy jest kask jeździecki z atestem (mało bezpieczne toczki jeździeckie nie są u nas akceptowane!), a w przypadku młodzieży do 16 r.ż. – kamizelka ochronna.

Wszystkie treningi odbywają się na bezpiecznym, ogrodzonym, oświetlonym  placu do jazdy. Teren jest zamknięty dla osób z zewnątrz – kod do furtki wejściowej posiadają tylko nasi klienci. Ośrodek jest przez całą dobę monitorowany systemem kamer.

Nasze konie traktowane są łagodnie i z szacunkiem, dlatego są bezpieczne w obsłudze. Dla jeźdźców na wyższym poziomie zaawansowania przeznaczone są konie o żywszym temperamencie – jeździec jest zawsze dokładnie poinformowany o mozliwych zachowaniach danego konia oraz sposobach radzenia sobie z nimi podczas treningu i w obejściu.

2. PROFESJONALIZM

Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta, miłą i kompetentną obsługę, fachowe odpowiedzi na zadawane przez klientów pytania oraz punktualność wszystkich odbywających się zajęć.

3. ŚCIEŻKA KARIERY

Z uwagi na bardzo wysoki poziom wyszkolenia naszych koni oraz fachową, wyspecjalizowaną w poszczególnych dyscyplinach jeździeckich kadrę szkoleniową, w naszym klubie macie Państwo możliwość stałego rozwoju umiejętności jeździeckich, od treningów na poziomie wstępnym, aż do treningów sportowych z elementami klas C i CC oraz udziału w zawodach towarzyskich, regionalnych, a nawet ogólnopolskich.

4. STAŁY ROZWÓJ

Nasi instruktorzy czuwają nad stałym rozwojem wszechstronnych umiejętności jeździeckich i wiedzy naszych klientów, poprzez dobór różnych koni (u nas każdy koń jest inny, ma inny temperament, charakter, inną historię za sobą, przez co wymaga trochę innego podejścia, stosowanych pomocy, dlatego jeździec ma szansę poznawać sekrety końskiej psychiki i w ten sposób rozwijać się). Regularnie organizujemy różne kursy, szkolenia, pokazy na temat wszystkiego, co związane z jeździectwem. Swoje umiejętności można sprawdzić podczas zawodów wewnątrzklubowych, a następnie wyjazdowych.

5. ATMOSFERA

Dbamy o miłą i przyjazną każdemu atmosferę. Staramy się, aby jeźdźcy, zwłaszcza młodzież, odnosiła się do siebie przyjaźnie i z szacunkiem, chętnie służąc pomocą. Nie aprobujemy przejawów dyskryminacji jakiegoś uczestnika jazd z powodu jego wyglądu, umiejętności czy innych cech.

6. CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK

W naszym ośrodku przywiązujemy dużą wagę do porządku i estetyki, stąd wszystko ma swoje miejsce, sprzęt do jazdy jest czysty, zadbany i dobrej jakości, na placach treningowych ani terenie obiektu nie znajdują się żadne niepotrzebne przedmioty. Odchody końskie są regularnie usuwane z placów do jazdy i z padoków.

7. ŁATWY DOJAZD

Łatwo do nas dojechać zarówno samochodem – od strony Piątkowa lub Suchego Lasu, jak i komunikacją miejską – Poznańskim Szybkim Tramwajem lub autobusami 6 linii.

 error: Content is protected !!