Jazda bez ogłowia / na coreo

Nasz klub znany jest z doskonałego wyszkolenia koni, pozwalającego na precyzyjną komunikację z koniem bez wędzidła i bez ogłowia. Tak naprawdę nie jest to żadna magia ani tresura, jest to codzienna praca z końmi oparta na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Każdy koń tak traktowany, pozwoli się bez problemu prowadzić samym dosiadem i przy użyciu cordeo (lina wokół szyi konia).

Chociaż naszą wizytówką są konie Begin i Johnny, na których nasi instruktorzy udzielają pokazów jazdy konnej bez ogłowia oraz startują w zawodach jeździeckich bez ogłowia (m.in. Mistrzostwa Kraju w Jeździe bez Ogłowia), u pozostałych koni również wprowadzamy trening bez ogłowia jako test wzajemnej komunikacji i zaufania. Poniżej krótka galeria zdjęć naszych instruktorów z pokazów  i zawodów bez ogłowia:

Cordeo zawody / pokazy

 W naszej sekcji sportowej, od poziomu SOJ, jeźdźcy uczą się jazdy bez ogłowia – w tym celu najpierw na poprzednich szczeblach zaawansowania wypracowali prawidłowy, niezależny dosiad, świadomość swojego ciała i jego wpływu na konia oraz umiejętność prawidłowego używania pomocy jeździeckich. Nie ma wśród nas takiej osoby, która zsiadłaby po takim treningu bez szerokiego uśmiechu na twarzy – tak niesamowitych wrażeń dostarcza każdemu jazda bez ogłowia :D. Jeżeli Ty także chcesz się o tym przekonać – dołącz do naszego uśmiechniętego teamu! 🙂 :

Zgłoszenia:

  • kjequarius@gmail.com
  • Tel: 690 05 05 01

O terminach naborów do sekcji dowiesz się z :error: Content is protected !!