O nas

Inicjatywa podjęcia działalności szkoleniowej powstała w 2010 r. po powrocie do Polski założycielki całego przedsięwzięcia, a obecnie prezesa klubu jeździeckiego Anny Wieczorkiewicz wraz z jej koniem – Beginem. Początkowo udzielaliśmy treningów ujeżdżeniowych, by w 2012r. wzbogacić ofertę o trening skokowy oraz naukę od podstaw, a w 2014r. zarejestrować klub jeździecki o nazwie K.J. Equarius.

Główną misją naszego klubu jest szerzenie świadomości jeździeckiej i kształtowanie w jeźdźcach szacunku do konia, chęci zrozumienia jego potrzeb i nauki komunikowania się z nim bez zadawania mu zbędnego bólu, a także prowadzenie treningów sportowych na najwyższym poziomie, na profesjonalnie wyszkolonych koniach, przez trenerów o wysokich kwalifikacjach i ogromnej wiedzy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, oprócz doskonalenia jazdy i profesjonalnych treningów sportowych, liczne formy zdobywania nowej wiedzy i pogłębiania czy usystematyzowania już posiadanej na temat wszystkiego, co związane z jeździectwem, w więc o  psychologii, anatomii, fizjologii i biomechanice konia, o jego żywieniu, pielęgnacji i szeroko rozumianym dobrostanie, o weterynarii,  sprzęcie jeździeckim, treningu sportowym z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych dyscyplin, o zawodach, sędziowaniu, a także o lonżowaniu, naturalnych metodach pracy z koniem, fizjoterapii w jeździectwie – wszystko to znajdziecie Państwo w ofercie naszych szkoleń letnich / zimowych oraz kursów i szkoleń tematycznych.

Od wiosny do jesieni organizujemy różne imprezy, w tym wewnątrzklubowe zawody w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu, hubertusy, pokazy itd.

Jeżeli chcesz rozpocząć nowy, wartościowy etap swojej jeździeckiej przygody, umów się na jazdę testową i przekonaj się, jak bardzo różnimy się od zwykłej szkółki jeździeckiej:

  • tel: 690 05 05 01
  • kjequarius@gmail.com


error: Content is protected !!