Aktualności

Wrzesień

Kochani, kilka informacji organizacyjnych w związku z nowym rokiem szkolnym:

  • na treningi umawiamy się tradycyjnie poprzez biuro i p. Dorotę: tel. 690 05 05 01, kjequarius@gmail.com, prosimy o podawanie pasujących Wam terminów oraz formy treningów (indywidualna / dwuosobowa). W tej chwili proszę podawać terminy od poniedziałku do czwartku, można także rezerwowo podawać piątek (jeszcze nie wiadomo, czy treningi w piątki będą możliwe, mamy nadzieję, że tak)
  • z treningami ruszamy we wtorek 03 września
  • w związku z wprowadzeniem do oferty treningów dwuosobowych, w celu podniesienia bezpieczeństwa, zostaną przygotowane dla Was dwa stanowiska do siodłania koni naprzeciwko siodlarni (białego domku)
  • zdecydowana większość z Was oddała głos w naszej facebookowej ankiecie za organizacją zawodów wewnątrzklubowych 😀 bardzo nas to cieszy, wkrótce pojawią się informacje na ten temat.
  • kadra trenerska od września: p. Anna Wieczorkiewicz, p. Paulina Pierzyńska, próbujemy zorganizować Wam jeszcze jednego trenera na piątki i weekendy.

I na koniec informacja o odrabianiu nieobecności: kochani, grafik pomału robi nam się bardzo napięty, uprzejmie prosimy nieobecności ograniczać do niezbędnego minimum.

  • trening indywidualny można odrobić: 1) w formie treningu w innym terminie, najczęściej wtedy, kiedy zwolni się w grafiku miejsce w związku z nieobecnością innej osoby, w tym celu prosimy o wykazanie się dyspozycyjnością w pozostałe dni tygodnia 2) w formie wspólnego wyjazdu w teren, najczęściej w weekendy.
  • trening dwuosobowy można odrobić: 1) w formie treningu w innym terminie, najczęściej wtedy, kiedy zwolni się w grafiku miejsce w związku z nieobecnością innej osoby, w tym celu prosimy o wykazanie się dyspozycyjnością w pozostałe dni tygodnia, dodatkowo przełożenie treningu dwuosobowego każdy uzgadnia we własnym zakresie ze swoją parą 2) w formie wspólnego wyjazdu w teren, najczęściej w weekendy.

UWAGA, nieobecności, które chcecie odrobić w formie treningu, prosimy zgłaszać minimum w przeddzień!

I ostatnia informacja – przydadzą się wolontariusze, głównie w weekendy, ale w dni powszednie także – osoby chętne proszę zgłaszać się bezpośrednio do p. Ani.

Do zobaczenia na treningach!error: Content is protected !!